top of page

Hakkımızda

17 yaşında bir lise öğrencisinin kurduğu, şanslarını kendileri yaratmak zorunda olan çocuklara adanan sosyal bir yardım platformu.  Okula gidip kitaplara ulaşma imkanı olmayan çocuklara, sosyoekonomik durumlarından dolayı temel ihtiyaçlara erişimleri kısıtlı çocuklara yardım eli uzatmak ve akran danışmanlığıyla ideal düşünce ortamını onlara sağlamak bizim amacımız. Kelebek etkisini büyütmek de diyebiliriz. Her eylemimizde şeffaflığı vurguluyor, kendimize zor hedefler belirliyor ve kayda değer bir şeyler ortaya koymak için çalışıyoruz. Siz de bu etkinin bir parçası olabilirsiniz. 

Çocuklara her açıdan yardım etmek ve onların ellerinde olmayan nedenlerden hayatta geride kalmamaları için çabalıyoruz. Daha fazla bilgi için bana ulaşabilirsiniz, blogları okuyabilir ve blog yazmak isterseniz de benimle iletişime geçebilirsiniz.

A social welfare platform founded by a 17-year-old high school student, dedicated to children who have to chase their luck. Our aim is to hold out a hand to children who do not have the opportunity to go to school and access books, to children with limited access to basic needs due to socioeconomic status, and to provide them with an ideal thinking environment with peer counseling. We can also call it 'magnifying the butterfly effect'. We emphasize transparency in our actions, set tough goals for ourselves, and work to deliver something worthwhile. You too can be a part of this effect. We are trying to help our children and stop them from falling behind in life due to the reasons they have no say in. For more information you can contact me, you can read the blogs and if you want to write blogs you can reach out to me as well.

WhatsApp Image 2023-01-21 at 18.59.41 (7).jpeg
bottom of page